Zimowiska w Drążdżewie

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbyły się zimowiska, podczas których dzieci pożytecznie spędzały czas angażując się w różne zajęcia i zabawy grupowe zorganizowane przez ich opiekunów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia komputerowe i kulinarne. Pod kierunkiem Bożeny Warych i Pani Anny Kruk dzieci robiły kwiaty z bibuły i laurki dla swoich dziadków. Na okoliczność zbliżającego się święta „Dnia Seniora” dzieci przygotowały pyszny poczęstunek, część artystyczną oraz pięknie udekorowały salę. Głównym celem tegorocznych ferii były także zajęcia powtórzeniowe dla uczniów klasy VI, którzy już w kwietniu przystąpią do egzaminu kończącego szkołę podstawową.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »