Dzień Babci i Dziadka w krasnosielckim przedszkolu

W dniu 6 lutego w naszym przedszkolu celebrowano Dzień Babci i Dziadka. Jest to najmilsza uroczystość w kalendarzu przedszkolnych imprez. W bieżącym roku było nam szczególnie przyjemnie, ponieważ dopisało bardzo wielu gości. Na okoliczność tego święta dzieci przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadkówmnóstwo niespodzianek, zarówno w formie własnoręcznie wykonanych prezentów jak również wpostaci piosenek, wierszyków i tańców. Było dużo pozytywnych emocji, w tym łzy szczęścia i poczucia dumy z wnucząt. Całą uroczystość uwieńczono wspólną biesiadą, na której jak przystało na karnawał, znalazło się mnóstwo pyszności. Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować szacownym gościom za skorzystanie z zaproszenia i czekać na kolejną dawkę pozytywnych wrażeń za rok. Dyrektor Przedszkola Anna GodlewskaZapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »