Komputerowy kurs angielskiego w bibliotece

Publiczna Biblioteka Samorządowa w Krasnosielcu oraz jej filie: w Amelinie, Drążdżewie i Rakach zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6 -12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego. Dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych. Kurs polega na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, "foto-lekcji" i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Składa się z 6 bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i "foto-lekcja" oraz ponad 20 ćwiczeń.
Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie,dzięki udziałowi w projekcie
"FunEnglish w bibliotece". Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish udzielają pracownicy PBS Krasnosielc oraz wszystkich filii bibliotecznych. Kontakt: tel. (29) 717-50-87, e-mail: pbskrasnosielc@wp.pl Krystyna Wierzbicka-Rybacka

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »