Bal przebierańców w krasnosielckim przedszkolu

Dnia 20 lutego w naszym przedszkolu odbył się „Bal Przebierańców”. Różnorodność postaci na balu była bardzo bogata. Najtłumniej przybyły jednak księżniczki i spidermani. Muzyka płynęła z instrumentu jak na prawdziwy bal przystało. Wszyscy bawili się przy takich przebojach jak: „Baby Girl”, „Jesteś szalona”, „Jedzie pociąg” i „Hipopotam”. Zabawa była przeplatana licznymi konkursami, a dla wszystkich uczestników czekały słodycze. Za najpiękniejsze stroje dzieci otrzymały dyplomy. Już nie możemy doczekać się balu w następnym karnawale. Dyrektor przedszkola Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »