Był raz bal

Jak to bywa w karnawale organizowane są różne bale, małe i wielkie. W szkole w Rakach też taki się odbył. Jak zwykle nasze dzieci i młodzież wykazały się niezwykłą inwencją twórczą, jeżeli chodzi o różnorodności strojów karnawałowych. Ale nie tylko dzieci, bo i nauczyciele również. W końcu przykład idzie z góry. Tak więc były królewny i rycerze, czarownice i wróżki, różnego rodzaju żuczki, biedronki, motylki i wiele innych postaci bajkowych. Powszechnie wiadomo, że na balu zwykle pojawia się jakaś nieznana księżniczka czy królewna. Tak też było u nas. Całkiem nieoczekiwanie przybyło nam w szkole kilka nowych dziewcząt, które wzbudziły duże zainteresowanie, a po balu zniknęły bez śladu nie pozostawiając nawet pantofelka. Gratulujemy pomysłowości. Wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło też różnych atrakcji, konkursów i słodkości. Szkoda, że karnawał się skończył i na następny taki bal musimy trochę poczekać. Mamy nadzieję, że będzie równie udany.
Tekst: Małgorzata Regulska

Fot.: Krzysztof Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »