Karnawałowy bal przebierańców w szkole w Drążdżewie

W dniu 16 lutego, w tłusty czwartek, w naszej drążdżewskiej społeczności szkolnej i przedszkolnej odbył się bal przebierańców. Wśród przybyłych gości można było zobaczyć: wróżki, policjantów, batmanów, spidermenów, supermanów, księżniczki, pszczółki, klaunów, kowbojów, Indianki oraz inne postacie z bajek. Jedna dziewczynka z II klasy nawet przebrała się za maskotkę Euro 2012. Dzieci bawiły się przy muzyce dyskotekowej zapraszając do tańca swoich nauczycieli
i wychowawców. Na balu były również słodkie smakołyki m. in. pączki, faworki, oponki. Za poczęstunek serdecznie dziękujemy rodzicom. Mamy nadzieję, że ten bal na długo zostanie w serduszkach naszych małych i tych trochę starszych pociech. Magdalena Zuzelska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »