Wygraj pracownię internetową dla swojej miejscowości

Chcesz zdobyć dla swojej miejscowości Pracownię Orange? Możesz sprawić, że w Twojej miejscowości powstanie nowoczesne miejsce spotkań i wymiany doświadczeń. Pracownia Orange będzie wyposażona w stanowiska komputerowe, telewizor oraz wygodne, designerskie meble. Orange zapewni także szerokopasmowe, bezpłatne połączenie z Internetem, dzięki któremu mieszkańcy Twojej miejscowości będą mieli stały dostęp do wiedzy i informacji z całego świata. Mieszkasz w miejscowości poniżej 20 000 mieszkańców? Ten program jest dla Ciebie!

  • Porozmawiaj ze znajomymi z okolicy i zbierz co najmniej 5 osobowy zespół;
  • Następnie wspólnie z lokalną instytucją zaproponujcie lokalizację pracowni i wymyślcie sposób zagospodarowania przestrzeni wokół pracowni;
  • Zgłoście swoją miejscowość do udziału w konkursie w terminie do 16.03.2012 r.
    Do końca czerwca firma Orange zrealizuje aż 50 pracowni w całej Polsce!

Sukces tej akcji zależy tylko od Państwa inicjatywy – Pracownia Orange naprawdę jest w zasięgu ręki. Więcej informacji w załączonym regulaminie i pod numerem telefonu (29) 71 40045 oraz na stronie: www.pracownieorange.pl Regulamin kunkursu

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »