Dzień Kobiet 2012

Program artystyczny na tę okoliczność był bardzo bogaty. Dwa układy taneczne w wykonaniu grupy tanecznej działającej przy GOK. Wystąpił przedszkolak Dawid Dzięcioł z wierszem o kobietach oraz piosenką dedykowaną dla wszystkich pań, a szczególnie dla mam. Natomiast Diana Grabowska zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz „Ech, Mała nie szalej”. Następnie swój repertuar przedstawiły dziewczęta z gimnazjum: Ewa Kęszczyk, Edyta Lewandowska i Klaudia Łada ora z licealistów: Karolina Wilkowska i Rafała Wilkowski. Nie tylko uczniowie uświetnili ten wieczór. Zaprezentowała swoje umiejętności i cieszyła ucho wszystkich gości Dorota Kowalczyk oraz nietuzinkowa grupa „żołnierzy”. Sześcioosobowy zespół składający się z nauczycieli z Drążdżewa: Hanna Kęszczyk i Elżbieta Szewczak oraz z Raków: Teresa Kaszuba, Małgorzata Regulska, Agnieszka Mikulak i Krzysztof Czarnecki, a także akompaniujący na keyboardzie Jakub Mikulak. Pomysłowość tej grupy zaskakuje z roku na rok, gdyż na ubiegłorocznym spotkaniu panie z zespołu ucharakteryzowały się na mężczyzn. W tym roku przeistoczyły się w żołnierzy z majorem Krzysztofem Czarneckim na czele. Wspaniale wyglądających i do tego wspaniale śpiewających mundurowych, na pewno, nie jedna jednostka wojskowa by nam pozazdrościła. Obecni na tej uroczystości goście, w osobie Wójta Gminy i w-ce przewodniczącego Rady Gminy, złożyli wszystkim paniom życzenia oraz wręczyli kwiaty. Panie razem z zespołem śpiewały i kołysały się w rytm muzyki. Tańce z racji postu, darowano sobie, lecz w niczym nie przeszkadzało to naszym gościom by spędzić miły wieczór. Imprezę, co prawda nie na scenie, lecz wśród gości uświetniały wolontariuszki z kl. I LO w Krasnosielcu, za co im bardzo dziękujemy. W imieniu organizatorów, dziękujemy wszystkim przybyłym paniom za ich obecność, wszystkim artystom i ich opiekunom za przygotowanie części artystycznej. Zapraszamy na kolejny Dzień Kobiet.
Beata Heromińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »