Pasowanie na czytelników biblioteki szkolnej

W dniu 1 marca pierwszoklasiści z Raków zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników szkolnej biblioteki. Ceremonię pasowania na czytelników biblioteki poprzedził piękny występ, w którym do znanych dzieciom bajek wkradła się zła wróżka i narobiła wiele bałaganu wśród bajkowych postaci. Bohaterowie wyglądali bardzo źle i byli smutni. Książki też nie wyglądały najlepiej. Trzeba było wszystko odczarować. Na pomoc przyszły dzieci, które pomogły zaprowadzić właściwy porządek. Uroczystość przygotowała nauczycielka biblioteki Pani Marzenna Orzeł wraz z uczniami klas I-III.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »