Koncert z okazji dnia kobiet w PSP w Rakach

Dnia 8 marca br. w Szkole Podstawowej w Rakach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Koncert nosił tytuł „Dzień z życia pewnego typu kobiet” i został przygotowany przez chłopców z kl. III-VI pod opieką pani Weroniki Chojnowskiej. Program koncertu był ciekawy i wesoły. Chłopcy biorący w nim udział mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i tanecznych. Repertuar zawierał piosenki z dedykacją dla wszystkich kobiet naszej szkoły. Oprócz tradycyjnego kwiatka każda z kobiet została obdarzona słodką niespodzianką.
Tekst: Weronika Chojnowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »