Konkurs plastyczny „Mały ekolog”

KONKURS PLASTYCZNY „MAŁY EKOLOG Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci z naszego przedszkola
do udziału w konkursie plastycznym „Mały ekolog”.
Regulamin konkursu Celem konkursu jest: Promocja wśród dzieci uczęszczających do przedszkola oraz ich rodziców – ekologicznego stylu życia. Uczestnicy: Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych i ich rodziców.
Warunki uczestnictwa:

• Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką, której tematem przewodnim będzie ekologia (las, łąka, ogród, zwierzęta, woda, praca ludzi, etc.).
  • Prace należy przekazać wychowawcom grupy do 30 kwietnia 2012 r.
  • Prace powinny być podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora.
  • Planowane jest przekazanie dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników.
  • Wszystkie zgłoszone do konkursu prace będą wyeksponowane na wystawie podczas Dnia Regionalnego.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym!!! Dyrektor i nauczyciele PSP w Krasnosielcu