Warsztaty perkusyjne

Wszystkie zabiegi, podstawowe informacje o rytmie, obycie z instrumentami na pierwszych zajęciach oraz wprowadzenie podkładów muzycznych odtwarzanych mechanicznie spowodowały, że podczas ostatnich zajęć uczestnicy warsztatów wykonali wspólnie wypracowany utwór, który nagrali w przenośnym studio nagraniowym. Młodzież bardzo aktywnie włączyła się w te zajęcia. Na pewno była to wspaniała przygoda dla młodych ludzi, którzy są otwarci i ciekawi świata. Dzięki tym zajęciom każdy z nich poszerzył wiedzę i zdobył nowe doświadczenie. Kolejnym plusem warsztatów było, pozytywne i konstruktywne zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży oraz integracja grupy, która stała się na ten czas jednym dużym zespołem muzyków – wielką orkiestrą. Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty o ukończeniu warsztatów w Gminnym Ośrodku Kultury oraz pamiątkowe nagranie na płycie CD z ich własnym utworem, wypracowanym na zajęciach. Podsumowując, mamy wspaniałą i chętną młodzież. Zapraszamy kolejnych chętnych do korzystania z bogatej oferty proponowanej przez GOK. Beata Heromińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »