Powiatowy Turniej Gier i Zabaw w Drążdżewie

Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Płoniawach

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Drążdżewie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Rzewniu

Każda ze szkół otrzymała pamiątkowy dyplom, a drużyny zwycięskie medale i puchary. Wszystkim należą się wielkie brawa za zaangażowanie i wolę walki.
Nasza szkoła po raz pierwszy była współorganizatorem sportowej imprezy o zasięgu powiatowym, tym bardziej cieszymy się, że jako gospodarze zajęliśmy miejsce na podium. Szkolna gablota wzbogaciła się o nowy puchar, a uczniowie otrzymali medale.
Imprezę prowadził pan Ryszard Dąbrowski – powiatowy koordynator sportu szkolnego.
Na koniec turnieju dla każdego uczestnika czekała słodka niespodzianka ufundowana przez pana Roberta Szczęsnego z SPS Handel S.A. Za hojność serdecznie dziękujemy.