Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Z wirtualnej podróży przenieśliśmy się na Warszawską Starówkę, gdzie wsłuchując się w opowieści przewodnika, poznawaliśmy niezwykle bogatą historię tej części Warszawy. Głównym celem naszej wycieczki była wizyta w Centrum Nauki „Kopernik”. Jest to jedna z najnowocześniejszych europejskich instytucji ukazujących związek nauki z kulturą i codziennością. Za pomocą ciekawych doświadczeń mogliśmy zaobserwować zachodzące wokół nas różnorodne procesy i zjawiska. Każdy z nas mógł przeżyć trzęsienie ziemi, wczuć się w rolę detektywa i rozwiązać zagadkę kryminalną, czy pojeździć na rowerze obserwując pracę swojego układu kostnego. Atrakcji było co nie miara, więc czas w Centrum minął niespodziewanie szybko. Wyjazd do Warszawy był możliwy, między innymi, dzięki nagrodzie w wysokości 500 zł, jaką nasza szkoła otrzymała od pana Wójta Pawła Ruszczyńskiego za udział w realizacji zadań „Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod hasłem „MY WOLONTARIUSZE”, a jednocześnie promocję Gminy Krasnosielc. Za tę nagrodę składamy serdeczne podziękowania. Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »