Modernizacja Placu Kościelnego

W miesiącu kwietniu ruszyła kolejna inwestycja mająca na celu poprawę bezpieczeństwa, a także estetyki miejscowości Krasnosielc. Firma BRUKPOL z Różana rozpoczęła prace związane z budową parkingu dla samochodów na Placu Kościelnym. Na czas realizacji robót będą utrudnienia w ruchu i parkowaniu pojazdów. Za niedogodności uprzejmie Państwa przepraszamy. Parking powstanie w ramach projektu "Zagospodarowanie Placu Kościelnego poprzez budowę parkingów". Na jego realizację Gmina Krasnosielc pozyskała dofinansowanie w wysokości 230293 zł w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Szacowany koszt całej inwestycji wyniesie około 435 tys. zł.