Gościnne występy na festynie w Parciakach

Przy scenie natomiast, młodszą część publiczności wspaniale zabawiała 9-cio osobowa grupa wolontariuszy z Gminy Krasnosielc. Młodzież „przeistoczyła się” na dwie godziny w bajkowe postacie, czym podbiła serca dzieci. Były wspólne tańce z gigantyczną wiewiórką, klaunami, cyganką, myszą, kowbojem, księżniczką oraz konkurencje sportowe, budowanie zamków z klocków i stoisko tatuażu. Grupy te promowały Gminę Krasnosielc najlepiej jak tylko potrafiły za co w imieniu władz gminy i mieszkańców serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Beata Heromińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »