Warsztaty decoupage dla początkujących

W dniu 7 maja 2012 r. w GOK-u spotkali się miłośnicy artystycznego ozdabiania przedmiotów, czyli sztuki decoupage. W przeciągu dwóch godzin, zwykłe butelki, słoiki i dzbanki stały się unikalnymi dziełami sztuki. Pod okiem instruktorki powstawały naczynia w różnych stylach, od zdobnictwa ludowego – jak z cepelii, aż do nowoczesnych trendów mody. Dwadzieścia kobiet z terenu naszej gminy skorzystało z tych zajęć. Każda z uczestniczek mogła zabrać swoje dzieło do domu. Jakie to piękne przedmioty powstały na zajęciach, możecie Państwo zobaczyć w galerii poniżej. Zapraszamy do korzystania z kolejnych propozycji Gminnego Ośrodka Kultury. Beata Heromińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »