Zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka 2012

Wójt Gminy Krasnosielc oraz Gminny Ośrodek Kultury w Krasnosielcu po raz drugi organizuje „Gminny Dzień Dziecka”. W roku ubiegłym impreza ta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a to głównie dzięki Państwa pomocy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania na naszej stronie internetowej www.gokkrasnosielc.pl Dzięki Państwa wsparciu, dzieci mogły skorzystać nieodpłatnie ze słodkiego poczęstunku: cukierki, lody, gofry, napoje oraz mogły pobawić się wspólnie i potańczyć, a także zdobyć upominki w różnych konkursach. Doskonale pamiętamy, jako organizatorzy, zadowolone buzie dzieci na tym spotkaniu, dlatego także chcemy tę imprezę powtórzyć w dniu 3 czerwca (niedziela) 2012r. Rozpoczęcie imprezy godzinie 15:00 na placyku za GOK. Liczymy na to, że zechcą Państwo włączyć się w tę inicjatywę poprzez wsparcie finansowe i rzeczowe oraz obecność na imprezie. Z góry dziękujemy stałym sponsorom współpracującym z GOK za ich otwarte serce oraz serdecznie zapraszamy nowe osoby do wsparcia tak szczytnego celu. Przypominamy, że jest to Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z terenu Gminy Krasnosielc.
Wsparcie finansowe prosimy kierować do 22 maja 2012r. na nr konta GOK 95 8917 0001 0000 0042 2000 0010 z dopiskiem: „Dzień Dziecka – 03.06.2012r.” Wsparcie rzeczowe do GOK, do dnia 28 maja 2012r: drobne nagrody, słodycze, gadżety.
Organizatorzy

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »