Biblioteka ciągle w grze!

Obchody Tygodnia Bibliotek rozpoczynają się z Dniem Bibliotekarza i Bibliotek – 8 maja i trwają do 15 maja, tegoroczne hasło tygodnia to – Biblioteka ciągle w grze! W ramach tegorocznej edycji Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Krasnosielcu pokazuje, że cały czas jest w grze! Naszym czytelnikom zaproponowaliśmy: – Finał i wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym Koszyk wielkanocny, – Ogłoszenie rankingu najbardziej popularnych książek w naszej szkole, – Udział w rajdzie rowerowym w ramach akcji Odjazdowy bibliotekarz – organizowanym przez Publiczną Bibliotekę Samorządową w Krasnosielcu, – Wystawę – Książka z autografem. Wśród prezentowanych książek można obejrzeć: Czarne Stopy z wpisem Seweryny Szmaglewskiej z 1964 roku, – Wystawę – Pan Tadeusz w zbiorach naszej biblioteki, z bibliofilskim wydaniem naszej narodowej epopei z 1950 roku, – Wystawę najstarszych książek, na której m.in. prezentujemy 923 metry w głąb oceanu W. Bebe z lat 30 dwudziestego wieku, wydawnictwa Trzaska, Ebert i Michalski, – Jan Paweł II – niestrudzony pielgrzym. Prezentacja wydawnictw albumowych ze zbiorów biblioteki, – Wystawa najładniej wydanych książek – wydawnictwa albumowe ze zbiorów naszej biblioteki.
Andrzej Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »