Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Amelinie zagrają o puchar

14 uczniów wzięło udział w eliminacjach rejonowych w Ostrołęce do Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar red. Janusza Strzałkowskiego rozegranych w hali Zespołu Szkół Publicznych w Nagoszewie. Łącznie w zawodach uczestniczyło około 150 zawodników, którzy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych. Z Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Amelinie 3 tenisistów reprezentować będzie rejon ostrołęcki podczas 57 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego. Awans do dalszych gier uzyskały osoby, które zajęły 3 pierwsze miejsca. Poniżej najlepsze wyniki naszych uczniów: Chłopcy rocznik 2001 i młodsi (24 zawodników):
2. Perzanowski Michał
3. Budny Bartosz Dziewczęta rocznik 2001 i młodsze (20 zawodniczek): 7. – 8. Ryłka Natalia Chłopcy rocznik 1999 – 2000 (32 zawodników):
1. Larenta Artur 2. Perzanowski Marcin
4. Krzemiński Patryk Życzymy powodzenia. Redakcja Szkolna

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »