Lubimy recytować

W tym roku już po raz 35 odbył się Mazowiecki Konkurs Recytatorski pod tytułem ,,Warszawska Syrenka”. W konkursie tym ze SP w Rakach brało udział czworo uczniów. W kategorii klas 0 – III drugie miejsce zajął Adam Wejner, klasy IV – VI reprezentowały trzy uczennice: Marta Rostkowska, Aleksandra Rogala i Maria Glinka. Dziewczynki zaprezentowały się fantastycznie. Aleksandra Rogala została wyróżniona, natomiast najlepsza w powiecie okazała się Maria Glinka. Zajęła I miejsce i reprezentowała nasz powiat w finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.
Redakcja szkolna