„Podróże kształcą”, czyli przedszkolaki z Krasnosielca na wycieczce

Dnia 27 kwietnia 2012 r. mieliśmy przyjemność zawitać do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na spektakl pt. „Dokąd pędzisz koniku?”. Na miejscu, poza obejrzeniem spektaklu, uczestniczyliśmy również w zajęciach z edukacji o teatrze. Poznaliśmy przy tej okazji terminy związane ze sztuką teatralną. Nabyta wiedza z pewnością będzie pomocna, w trakcie kolejnych wizyt w teatrze. Z kolei, w dniu 17 maja uczestniczyliśmy w warsztatach ekologiczno – przyrodniczych w Pensjonacie „Bobrowy Dwór” w Smrocku – Dworze. Podczas tej wyprawy, zdobyliśmy wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska. Poza tym, zwiedziliśmy obiekt małej elektrowni wodnej oraz poznaliśmy wiele ciekawostek z życia bobrów (budujących żeremie nieopodal). Za udział w warsztatach otrzymaliśmy „Certyfikaty Przedszkolaka Przyjaznego Środowisku”. Nasze wspomnienia z dwóch odbytych wycieczek, są wciąż żywe, niemniej z niecierpliwością wyczekujemy na kolejną wyprawę – do płockiego ZOO, w czerwcu. Wcześniej jednak, serdecznie zapraszamy na wydarzenie kulturalne z naszym udziałem – organizowany już po raz VIII – Dzień Regionalny w Przedszkolu, które odbędzie się w dniu 28 maja 2012 r., o godz. 10.00 na przyprzedszkolnym placu zabaw.
Dyrektor Przedszkola Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »