Tańce integracyjne

Kolejne spotkanie warsztatowe z cyklu „Tańce integracyjne” w GOK-u Krasnosielc odbyło się 15 maja 2012 r., w godzinach popołudniowych. Uczestnikami warsztatów byli nauczyciele z Gminy Krasnosielc, w szczególności nauczania początkowego i przedszkolnego. Poznali oni kroki kilkunastu tańców w kręgu, w parach oraz na siedząco, które mogą wykorzystać w pracy z dziećmi i młodzieżą. Były to tańce polskie, belgijskie, austriackie, chorwackie i serbskie. Każdy z uczestników na zakończenie spotkania otrzymał materiały dydaktyczne z zajęć w postaci płyty CD z nagraną muzyką i kartą instruktażową, opisującą wszystkie poznane tańce. Wielkie zaangażowanie prowadzących zajęcia przełożyło się na „uczniów”, którzy z uśmiechem na ustach poznawali coraz to nowe figury taneczne. Intensywne zajęcia ruchowe wprawiły wszystkich w świetny nastrój i stały się chwilą relaksu w codziennych obowiązkach. Beata Heromińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »