I Zlot Motocyklowy

Zabawa była bardzo udana, co może potwierdzić liczba uczestników Zlotu. Było ich około 100, nie biorąc pod uwagę sporej grupki obserwatorów. Jak na pierwszy raz to całkiem pokaźne grono. Widok tych wspaniałych maszyn i dźwięk ich silników z pewnością rozgrzał nie jedno serce, dlatego liczymy, że w przyszłym roku impreza zyska jeszcze więcej sympatyków. Wójt gminy Krasnosielc i członkowie klubu MotoPaka serdecznie dziękują sponsorom I Zlotu Motocyklowego: Krzysztofowi Pióreckiemu, Andrzejowi Piątkowi, Krzysztofowi Kuplickiemu, Tomaszowi Szczepańskiemu, Łukaszowi Niestępskiemu, firmom: GRAB – BUD, PEKPOL i JUMIDA II oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w jego realizacji.ora film na youtube

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »