Wyjazd do Teatru Studio Buffo

Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Krasnosielc mieli okazję wybrać się zorganizowaną grupą do teatru. Tym razem, 25 maja br., grupa 26 osób odwiedziła najlepszy teatr muzyczny w stolicy – Studio Buffo. Uczestnicy wyjazdu zobaczyli musical pt. „Romeo i Julia”. Oryginalna muzyka Stokłosy, polski tekst zainspirowany wielkim dramatem Szekspira, reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza, scenografia Andrzeja Worona, kreacja nowych talentów – to gwarancje wielkiego wydarzenia artystycznego. Tematem musicalu była miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. To dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie umieją ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb, gdzie młodzieńcza bezkompromisowa miłość napotyka bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami. Wyjazd ten okazał się niesamowitą ucztą dla ducha oraz chwilą oderwania się od codzienności. Zapraszamy do korzystania z ciekawej oferty wyjazdów organizowanych przez GOK. Informacje o wyjazdach na stronie internetowej www.gokkrasnosielc.pl i plakatach.
Beata Heromińska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »