Dzień Mamy i Taty w Drążdżewie

W dniu 25 maja tradycyjnie już obchodzimy Dzień Mamy i Taty. W tym roku uroczystość ta odbyła się pod hasłem: „Cudownych rodziców mam”. W ten sposób włączyliśmy się w Ogólnopolską Kampanię „Postaw na rodzinę”, gdyż jak głoszą hasła kampanii: „Rodzina – najcieplejsze miejsce pod słońcem”, „Rodzina – gdy jest miłość i bliskość wszystko dobrze się układa”. Dzień radosnego spotkania rozpoczął się piękną częścią artystyczną w wykonaniu uczniów z klas I-VI, którzy przedstawili realistyczne scenki z życia rodzinnego. Dzieci zaprezentowały również układy taneczne oraz przygotowały „Koncert Życzeń”. Po części artystycznej pociechy wręczyły swoim rodzicom wykonane wcześniej własnoręcznie upominki w postaci barwnych laurek, kwiatów, flakoników zdobionych metodą decoupage. W tym dniu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, o który zadbał Samorząd Uczniowski. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali swoim rodzicom „Sto lat” przy akompaniamencie Julii Pochoda z klasy IV. Mamy nadzieję, że w ten sposób mogliśmy sprawić przyjemność rodzicom i wyrazić szacunek oraz wdzięczność za ich codzienną troskę i trud jaki wkładają w wychowanie swych pociech.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »