Wycieczka do Warszawy

W dniu 25 maja 2012 r. sprzed budynku szkoły w Amelinie wyruszyliśmy na wycieczkę do Warszawy. Na początku odwiedziliśmy kino, w którym obejrzeliśmy film w 3D pt.: „Piraci”. Przesłanie filmu okazało się bardzo aktualne, gdyż przypomniało nam o tym, że „przyjaciel jest cenniejszy, nawet od olbrzymiej góry złota”. Następnie udaliśmy się doulubionego przez nas wszystkich McDonalda. Kolejnym punktem naszej wycieczki było "Centrum Nauki Kopernik", gdzie każdy z nas mógł uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania odnośnie techniki, człowieka i środowiska, naszego pochodzenia oraz otaczającego nas wszechświata. W naszej podróży nie mogło zabraknąć spaceru po Starym Mieście, podczas którego zwiedziliśmy Zamek Królewski i Katedrę św. Jana oraz odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza i Kolumnę Zygmunta. Po tak ogromnej ilości wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Nasza wycieczka nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie finansowe ze strony Wójta Gminy Pawła Ruszczyńskiego oraz ks. proboszcza Szczepana Borkowskiego. Za okazaną hojność serdecznie dziękujemy. Uczestnicy wycieczki PSP Amelin

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »