Festyn w PSP w Amelinie

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Mimo deszczu, w radosnej atmosferze udało się zrealizować wszystkie punkty programu. Rano, pani dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji Dnia Dziecka. Potem wszystkie dzieci oglądały bajkę „Kot w butach”. Następnym punktem programu były zabawy sportowo-rekreacyjne. Wybrano dwie drużyny, które ze sobą rywalizowały, a pozostali uczniowie kibicowali. O godz. 12.00 w murach naszej szkoły przywitaliśmy szczególnych gości – nasze Mamy. Przygotowaliśmy dla nich piosenki i wiersze oraz słodkie upominki. Następnie wspólnie śpiewaliśmy piosenki – karaoke. Tego dnia odbyło się także wręczenie nagród uczniom biorącym udział w wiosennym konkursie literackim. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały upominki. Serdecznie dziękujemy pani W. Szcześniak za ufundowanie drobnych upominków.
Redakcja szkolna PSP AmelinZapraszamy do galeri

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »