Gminny Dzień Dziecka 2012

Program „Dnia Dziecka” był bardzo bogaty. Atrakcji nie brakowało! Grupa wolontariuszy, działająca przy ZS im. T. Kościuszki w Krasnosielcu, która prężnie współpracuje z GOK oraz pracownicy Ośrodka przygotowali wiele ciekawych propozycji dla dzieci w różnym wieku. Było stoisko plastyczne, malowanie twarzy, klockolandia, twister, puzzle, grill, konkurencje sportowe, stoisko z pieczątkami z ziemniaków oraz klauni z cukierkami. Natomiast gry i zabawy taneczne dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowali i poprowadzili członkowie firmy TAKT, a dokładniej rodzinka państwa Dawidziuk z Przasnysza. Zabawiali oni dzieci poprzez melodyjne piosenki, chustę animacyjną oraz gry logiczne i sprawnościowe. Poza tym przyprowadzili ze sobą gościa specjalnego – pana Jeża, z którym dzieciaki chętnie się fotografowały i przybijały „piąteczkę”. Czas płynął bardzo szybko. Pogoda i humory dopisywały. O godzinie 17.00 przy dźwięku fanfar, wyjechał „bajeczny pociąg”, a dokładniej 25 kilogramowy tort – lokomotywa składająca się z 12 wagoników, który był kolejnym prezentem dla dzieci naszej gminy. Impreza zgromadziła około 250 dzieci z terenu Gminy Krasnosielc, wraz z rodzicami, dziadkami i krewnymi. Gminny Dzień Dziecka, jako kolejna już inicjatywa w naszej społeczności organizowana była w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”. Przybyli rodzice nie byli tylko biernymi obserwatorami, ale brali także czynny udział w konkurencjach rodzinnych i sportowych. Cieszymy się, że mieszkańcy naszej gminy mogą całymi rodzinami spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, w środowisku przyjaznym dla dzieci, w miejscu bezpiecznymm i wolnym od zagrożeń dnia codziennego. Wójt Gminy Krasnosielc oraz Gminny Ośrodek Kultury, pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie tego święta: sponsorom, wolontariuszom oraz przedstawicielom prasy, a także wszystkim uczestnikom „Dnia Dziecka” za ich obecność i uśmiech na twarzy. Już dziś zapraszamy na kolejny, już III Gminny Dzień Dziecka za rok. Zachęcamy do współpracy kolejnych ludzi dobrej woli, by włączyli się w przygotowanie tego święta dla swoich dzieci. … pamiętajmy: „Wszystkie dzieci nasze są… ”

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »