Konkurs: Moje Stypendium – Opowieści stypendialne


Zadaniem uczestników konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało im stypendium i jak je wykorzystali, opowiedzenie o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił. Swoją stypendialną opowieść można stworzyć pisząc krótki tekst, kręcąc filmik, robiąc zdjęcia, prowadząc blog lub fotoblog.
Prace finalistów konkursu „Moje Stypendium – Opowieści Stypendialne" zostaną zaprezentowane na portalu www.mojestypendium.pl, gdzie Internauci w głosowaniu wybiorą ich zdaniem najlepsze. Na zwycięzców czekają tablety multimedialne i inne nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 10 września 2012 r.
Konkurs jest adresowany do byłych i obecnych stypendystów, krajowych i zagranicznych programów stypendialnych. Do konkursu można nadsyłać prace indywidualnie lub zespołowo (max. 3 osoby w zespole).
Organizatorami konkursu są Fundacja Orange i Fundacja Dobra Sieć.
Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.mojestypendium.pl lub pod adresem konkurs@mojestypendium.org. Aby być na bieżąco z ofertami stypendialnymi, dołącz do nas na
www.facebook.com/mojestypendiumpl.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »