Radosne Święto wszystkich dzieci w Drążdżewie

Nie zabrakło też gości specjalnych: Kubusia Puchatka i Wiewiórki, którzy zapraszali dzieci do wspólnej i wesołej zabawy. W przebieg imprezy aktywnie włączyli się także rodzice, którzy zorganizowali dla milusińskich punkt malowania twarzy. Przy tym stoisku dziewczynki robiły makijaże i malowały paznokcie. Niektórzy pozowali do śmiesznych zdjęć, a chętni rysowali kredą na dużych arkuszach papieru. Nie zabrakło również stoiska gastronomicznego, na którym rodzice serwowali dla dzieci pyszne kiełbaski z grilla. Dla każdego dziecka czekały ponadto słodycze, baloniki, bańki mydlane i lizak w kształcie piłki na EURO 2012, który okazał się największą atrakcją.
W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przebiegu imprezy.

Redakcja PSP Drążdżewo

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »