Dzień Rodziny w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu

Ten dzień był prawdziwym świętem dla rodziców, którzy przy kawie i cieście mogli spędzić wspólne chwile ze swoimi dziećmi, innymi rodzicami i nauczycielami. W czasie poczęstunku można było oglądać także pokaz karate oraz tańca towarzyskiego wykonany również przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy zgromadzeni z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem oglądali pokazy, które na koniec zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Dla dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić się swym talentem plastycznym, muzycznym, recytatorskim i tanecznym. Dla nich było to przeżycie, dzięki któremu poczuły, że są ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne. Te krótkie chwile spędzone w szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno naszej jak i rodziców – szczęśliwych, promieniujących i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte. W imieniu naszym oraz wszystkich rodziców chcielibyśmy jeszcze raz podziękować uczniom i nauczycielom za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości. Ewa i Daniel Ochtera rodzice uczestniczący w spotkaniu

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »