Podsumowanie projektu: Kompetencje Kluczowe Drogą Twórczego Rozwoju w PSP w Krasnosielcu

Zajęcia odbywały się głównie w soboty. Dowozy i odwozy po zajęciach były również finansowane ze środków projektowych ale zdarzało się, że te środki nie wystarczały i tu mogliśmy liczyć na pomoc Wójta Pawła Ruszczyńskiego (Organu Prowadzącego), za co serdecznie dziękujemy. Na zajęciach dzieci przygotowywały przedstawienia teatralne oraz dekoracje do nich. Wykonywały różne prace plastyczno-techniczne, między innymi: szopki bożonarodzeniowe, aniołki, latawce, plakaty, miniatury budowli zabytków europejskich i plansze demonstracyjne „Układ Słoneczny”. Dużymi atrakcjami było malowanie na szkle, składanie origiami modułowego, nauka o zdrowym odżywianiu, przygotowanie przyjęcia urodzinowego z poczęstunkiem i tańcami. Oprócz zajęć dzieci uczestniczyły w wycieczkach jednodniowych (do Warszawy, Pułtuska, Olsztyna), festiwalach wojewódzkich i olimpiadach przedmiotowych, na których prezentowały swoje umiejętności i zdobywały nagrody. Na zakończenie każdego cyklu zajęć uczestnicy projektu otrzymywali plecaki z wyposażeniem i mp4. Udział w projekcie przyniósł wiele nowych doświadczeń zarówno uczniom, nauczycielom, jak i szkole. Polecamy innym udział w tego typu przedsięwzięciach, gdyż przynoszą wiele korzyści ich uczestnikom. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu.
Uczniowie i nauczyciele uczestniczący w projekcie

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »