Niecodzienny rowerzysta w Krasnosielcu

We wtorek 19 maja br. Gminę Krasnosielc odwiedził bardzo niezwykły człowiek. Był nim emeryt z południowej Polski, który wybrał się rowerem w podróż do Wilna. Z każdego odwiedzonego miejsca podróżnik stara się pozyskać jakąś pamiątkę. Promocyjne materiały otrzymał również w naszej gminie. Oprócz nich rowerzysta ma jeszcze mnóstwo wspomnień, bo każda jego podróż to zbiór wielu różnych historii. Jego przygoda z rowerem zaczęła się w ubiegłym roku, kiedy to wyruszył w podróż do Pragi. Do tej pory turysta przemierzył już kilkanaście tysięcy kilometrów. Niestrudzonemu podróżnikowi życzymy żelaznego zdrowia, niezawodnego sprzętu oraz szerokiej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej drogi.

Zapraszamy do galerii
Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »