Bezpłatna Infolinia Obywatelska Rzecznika Praw Obywatelskich

Uprzejmie Państwa informujemy, że od dnia16 kwietnia 2012 r. Rzecznik Praw Obywatelskich uruchomił pod numerem 800-676-676 bezpłatną Infolinię Obywatelską czynną w poniedziałki w godz. 10.00 – 18.00 i od wtorku do piątku w godz. 08.00 – 16.00. Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych należących do sieci: Orange, Play, Plus, i T-Mobile. Łącząc się z Infolinią Obywatelską każdy obywatel może uzyskać podstawowe informacje o prawach człowieka i kompetencjach RPO. Tą drogą można również dowiedzieć się wszystkiego o prawie antydyskryminacyjnym. Telefon obsługują doświadczeni prawnicy – pracownicy Wydziału Przyjęć Interesantów Biura RPO.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »