Biwak sportowy

Na zakończenie I etapu realizacji zadań Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł uczniowie PSP w Amelinie zorganizowali biwak. W programie były zawody sportowe, zabawy na wesoło, ognisko i inne równie atrakcyjne zajęcia.
Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej, a dziewczęta wraz z nauczycielami zmierzyły się w ringo i siatkówkę. Po zaciętej rywalizacji wszyscy zgromadzili się wokół ogniska, gdzie można było upiec kiełbaskę, skosztować pysznego ciasta upieczonego przez mamy oraz wesoło pośpiewać.
Następnie uczestnicy biwaku wspólnie obejrzeli transmisję z Kijowa Euro 2012 – piłkarskie zmagania Anglii ze Szwecją. Emocji sportowych nie brakowało. Nasi kibice w większości dopingowali Anglików. Męskiej części widowni szczególnie podobała się gra angielskiego napastnika Dann'ego Welbecka. Po zapierającym dech w piersiach pojedynku, Anglicy wygrali 3:2 co wywołało burzę okrzyków i braw „w naszej strefie kibica”. W trakcie meczu kucharki serwowały zestaw kibica tj. paluszki, popcorn i sok. Choć mecz zakończył się późno, to nikomu nie chciało się spać. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni – spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Beata Skoroda

Szkolny Koordynator Kampanii ZTU

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »