Program atrakcji oferowanych przez GOK

  • W każdy wtorek od godz. 15:00 na sali widowiskowej w GOK odbywają się spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych, którzy mają ochotę pograć w tenisa stołowego.
  • W każdy weekend w parku w Krasnosielcu przez dwie godziny rozbrzmiewa muzyka. Od 18:00 do 20:00 można miło spędzić czas słuchając muzyki na ławeczce bądź zatańczyć na parkowych alejkach.
  • Od 3 lipca do 30 lipca 2012 r. w GOK – sali na piętrze – będzie możliwość oglądania i zachwycania się wystawą lokalnych twórców rękodzieła, będą to przepiękne prace wykonane własnoręcznie, w niepowtarzalnych wzorach z różnych tworzyw i materiałów.
  • Od 23 lipca do 3 sierpnia br. będą odbywały się w GOK spotkania dla chętnych dzieci w ramach półkolonii. Mamy dla was szereg propozycji, a jakich to dowiecie się na zajęciach.

Informacje o pozostałych atrakcjach będą umieszczane na tablicach informacyjnych GOK, plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy do korzystania z zajęć proponowanych przez GOK.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »