Przedszkolaki w płockim zoo

Rankiem 18 czerwca przedszkolaki z Krasnosielca wraz z opiekunami wyruszyły do płockiego zoo. Dzieci zwiedzały piękny ogród zoologiczny, poznały wiele gatunków zwierząt, które pochodzą z różnych stref klimatycznych świata. Podczas wizyty w zoo, dzieci miały okazję zobaczyć także mnóstwo różnorodnych ptaków, w tym orła bielika czy arę zieloną. Wiele radości wśród maluchów wywołały figlujące małpki jak również przeróżne gady (żółwie, legwany). Podczas wycieczki dużą atrakcją stały się żyrafy, głównie za sprawą sympatii do postaci żyrafy Melman z filmu „Madagaskar”. Zoo to urocze miejsce do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a dodatkowo umożliwia uzupełnienie wiedzy z zakresu przyrody. Wycieczka do ogrodu zoologicznego to doskonały sposób na urozmaicenie wakacji.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »