Informacja dotycząca publikacji pt.: „Powiat Makowski – Ocalić od zapomnienia”

Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, iż Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim planuje wznowić wydaną
w 2008 r. publikację pt.: „Powiat Makowski – Ocalić od zapomnienia”. Książka ta, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i osób związanych znaszą ziemią. Planujemy, aby wydanie to zostało poszerzone o nowe zbiory fotograficzne.Zachęcamy każdego, kto posiada w swoich albumach zdjęcia wykonane przed rokiem 1970 do zgłoszenia się do gmin lub do Starostwa Powiatowego, ul. Rynek 1, pokój 24 celem udostępnienia ich nieodpłatnie do wydania publikacji. Pozwoli to na stworzenie jeszcze wspanialszego albumu, który pozostanie na wiele lat w zbiorach czytelników i głównych bibliotek
w Polsce. Zachęcamy serdecznie do współpracy dr inż. Joanna Rzepka redaktor prowadzący

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »