Marzenia się spełniają 

W Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach odbyły się zajęcia pod hasłem ,,Marzenia się spełniają”. Była to lekcja ,,profilaktyki na wesoło”. Poszczególne grupy wiekowe pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców przygotowały swoją prezentację wskazując na rolę marzeń w pokonywaniu trudności oraz w poszukiwaniu pozytywnych rozwiązań. Dzieci wykonały prace plastyczne o swoich marzeniach, które zaprezentowały na wystawie. Niektórzy przedstawili swoje prace literackie z konkursu ,, To ja”. W dyskusji uczniowie podkreślali jakie cechy będą im potrzebne do spełnienia marzeń i planowania przyszłości. Zwrócono szczególna uwagę na umiejętność argumentowania swojego zdania. Przedstawione scenki uczyły asertywności oraz wskazywały jak bronić się przed nałogami i bezradnością. Wspólne gry i zabawy wprowadziły nastrój radości. Uczniowie chętnie uczestniczyli w spotkaniu. Szkolny Koordynator Kampanii ZTUMarzenna Orzeł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »