Wycieczka do Torunia uczniów z PSP w Rakach

W dniu 18 czerwca uczniowie naszej szkoły wyjechali na jednodniową wycieczkę do Torunia. Pogoda była wyśmienita. Na początku zwiedzaliśmy Stare Miasto oraz ruiny zamku krzyżackiego. Potem wybraliśmy się w rejs statkiem po Wiśle, w trakcie którego podziwialiśmy piękne widoki miasta.
W dalszej części wycieczki zwiedzaliśmy ogród zoobotaniczny, a w nim piękne okazy roślin i zwierząt. Jednak najbardziej zachwycił wszystkich seans w planetarium. Niezwykłe efekty dźwiękowe i wzrokowe wprawiły nas w niesamowity nastrój. Oczywiście nikt nie wyjechał z miasta bez toruńskich pierników. Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »