Podpisano umowę na dofinansowanie przebudowy targowiska gminnego

W dniu 4 lipca br. podpisano umowę na dofinansowanie przebudowy gminnej targowicy w Nowym Krasnosielcu. Podpisanie odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Umowę podpisali: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich w UMWM Radosław Rybicki, Wójt Gminy Krasnosielc – Paweł Ruszczyński oraz Skarbnik – Mirosława Waszczak. Nowoczesne, utwardzone, oświetlone z sanitariatami i parkingami oraz siecią elektroenergetyczną – tak w przyszłości będzie wyglądało gminne targowisko. Wszystko dzięki środkom unijnym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013. Poza Gminą Krasnosielc dofinansowanie z programu „Mój Rynek” otrzymało 26 gmin i miast z Mazowsza.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »