Wycieczka do Płocka

W dniu 13 czerwca 2012 r. uczniowie klas I-III i przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Rakach wyjechali na wycieczkę do Płocka. Była to nagroda dla szkoły za realizację zadań w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Dzieci odwiedziły Teatr Dramatyczny, w którym obejrzały sztukę pt. ,, Królewna Śnieżka”. Następnie uczestnicy wycieczki swój wolny czas spędzili w salonie zabaw, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Ostatnim punktem wyprawy był spacer po miejskim ZOO. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali różne zwierzęta. Na koniec wyprawy były smaczne lody, które nieco schłodziły emocje po dniu pełnym wrażeń. Opiekę sprawowały nauczycielki: Małgorzata Regulska, Marzenna Orzeł, Weronika Chojnowska. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu. Kierownik wycieczki Hanna Biedrzycka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »