„Pierwsze prawa jazdy” – karta rowerowa

Jak co roku uczniowie kl. IV Publicznej Szkoły Podstawowej w Drążdżewie przygotowywali się do egzaminu na kartę rowerową. Zanim ją otrzymali musieli zapoznać się z budową roweru, poznać znaki drogowe oraz przepisy ruchu drogowego. Ćwiczyli również umiejętność jazdy na rowerze. Do egzaminu przystąpiło 17 uczniów i wszyscy zaliczyli zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Na egzaminie praktycznym obecna była policjantka Monika Szachta z Komendy Powiatowej w Makowie Mazowieckim. Pod jej czujnym okiem uczniowie popisywali się sprawną jazdą na rowerze. Następnie w dniu 27 czerwca 2012 r. odbyło się w szkole uroczyste wręczenie „pierwszego prawa jazdy” – karty rowerowej.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »