Skaczesz? Zastanów się czy warto!

Brawura, nierozsądna zabawa, a przede wszystkim kąpiel po spożyciu alkoholu, wielokrotnie są przyczynami ciężkiego kalectwa spowodowanego skokami „na główkę” lub utonięć. Trudno pogodzić się z tragicznymi wypadkami, jakich doświadczyli – w przeważającej większości – młodzi ludzie. W tegorocznym sezonie wodnym na Mazowszu utonęło już ponad 40 osób. Chcemy temu przeciwdziałać. W związku z powyższym Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu przygotowała film mający trafić do wyobraźni ludzi wypoczywających nad wodą. W spocie występuje między innymi młody człowiek, który po skoku na „główkę” ma uszkodzony kręgosłup. Dziś chce zrobić wszystko, aby przestrzec przed takim zachowaniem innych. Zachęcamy do obejrzenia. załącznik filmowy

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »