Chłopia Łąka postawiła na rodzinę.

Już po raz kolejny mieszkańcy Chłopiej Łąki zorganizowali imprezę w ramach kampanii „Postaw na Rodzinę”. W dniach od 6 do 8 lipca w tej miejscowości odbył się Turniej Siatkarski, w którym wzięło udział ponad 30 uczestników z Chłopiej Łąki i sąsiednich sołectw. Pomysłodawcą i głównym organizatorem rozgrywek był Radny Gminy Dariusz Budny. Trzydniowe zmagania zakończyły się wspólnym grillowaniem. Nagrody dla zwycięzców Turnieju zostały wręczona podczas II Wakacyjnego Pikniku Rodzinnego, który rozpoczął się 28 lipca o godzinie 14. Piknik był przebogaty w różnego rodzaju gry i zabawy dla najmłodszych. Wspólna zabawa zakończyła się poczęstunkiem, podczas którego każdy mógł zasmakować przepysznych słodkości lub ugasić pragnienie.
Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy wsparli inicjatywę, a w sposób szczególny:
Pawłowi Ruszczyńskiemu – Wójtowi Gminy Krasnosielc, Dariuszowi Budnemu – Radnemu Gminy Krasnosielc, Marcinowi Nowotce – Przedstawicielowi Firmy Auto Hit.
Marcin Mackiewicz

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »