Konkurs na najlepsze zdjęcia – Europa w moim regionie

Komisja Europejska ogłosiła konkurs na najlepsze zdjęcia, przedstawiające efekty działań programów Unii Europejskiej. Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: 1) „Mój projekt", otwartej dla organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych UE (tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności); 2) „Naoczny świadek", otwartej dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zauważyli jakiś projekt w swoim regionie lub podczas zwiedzania innych miejsc. Aby wziąć udział, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica, itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu). W każdej kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców; jeden w głosowaniu użytkowników i jeden przez specjalne jury spośród najpopularniejszych zgłoszeń. Zdjęcia będą oceniane pod względem ich jakości estetycznej, kreatywności i związków z polityką regionalną UE. Do wygrania jest sprzęt fotograficzny o wartości 5.000 zł i wycieczka do Brukseli dla dwóch osób. Zdjęcia do konkursu można zgłaszaćdo 31 sierpnia 2012 r.
Szczegóły związane z konkursem odnajdą Państwo pod adresem: http://www.facebook.com/EuropeanCommission/app_386310531430573

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »