I Ty możesz zostać super wolontariuszem!

Od dnia 20 lipca br. ruszył nabór osób chętnych do udziału w projekcie ogólnopolskim „Szlachetna paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. Paczka to prezent – przygotowywany z myślą o konkretnej osobie. Zostając super wolontariuszem zyskasz: bezcenne doświadczenie i satysfakcję z pomocy naprawdę potrzebującym, wiedzę i umiejętności – jak mądrze prowadzić rozmowę, jak organizować akcje społeczne, możliwość własnego rozwoju poprzez szkolenia oraz kontakt z pełnymi entuzjazmu i energii do działania ludźmi w ramach ogólnopolskiej społeczności wolontariuszy. Super wolontariuszem, może zostać każda osoba, która charakteryzuje się m.in. takimi cechami jak: pomysłowość, uczynność, twórczość, otwartość na nowe, empatia, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, wysoka kultura osobista, umiejętność patrzenia krytycznego na siebie i innych,miłe usposobienie, odpowiedzialność i sumienność, umiejętność działania w zespole, umiejętność organizowania własnego czas. Zapraszam w sposób szczególny do zgłaszania swojej kandydatury w rejonie Krasnosielc. Możesz zgłosić się poprzez stronę www.superw.pl lub kontaktując się z liderem rejonu, który udzieli Ci konkretnych wskazówek. Kontakt z liderem rejonu: Beata Heromińska gokkrasnosielc@op.pl (w nagłówku: zgłoszenie – wolontariat szlachetna paczka) lub tel. 29 71 75205

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »