Dzień aktywności zawodowej w Gminie Krasnosielc

W dniu 19 września w godzinach od 9 do 13w siedzibie Urzędu Gminy Krasnosielc odbył się Dzień Aktywności Zawodowej zorganizowany przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracyw Ostrołęce i Powiatowego Urzędu Pracy w Makowie Mazowieckim. Podczas spotkania doradcy zawodowi udzielali indywidualnych konsultacji na temat zasad pisania dokumentów aplikacyjnych, technik i metod poszukiwania pracy. W tym dniu każdy mieszkaniec gminy mógł sprawdzić swoje preferencje zawodowe oraz zapoznać się z przepisami prawa pracy, a osoby zainteresowane podjęciem własnej działalności gospodarczej miały możliwość zapoznania się z warunkami pozyskania wsparcia finansowego.Informacji związanych z rynkiem pracy udzielali również pracownicy Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Ostrołęce oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »