Konkurs „Stwórz Miniprojekt”

Od 17 września do 31 października 2012 r. trwa konkurs internetowy, organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na edukacyjnej stronie o Funduszach Europejskich dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 11 – 17 lat. Konkurs „Stwórz MiniProjekt” polega na zaplanowaniu realizacji wymarzonego przedsięwzięcia, które mogłoby zostać sfinansowane z Funduszy Europejskich. Na portalu powstanie lista projektów, z których najciekawsze zostaną nagrodzone. Co należy zrobić? To proste!

  1. Wejdź na stronę www.euroman.gov.pl,
  2. Zarejestruj się w serwisie,
  3. Ułóż w głowie plan projektu, a następnie wypełnij formularz, opisując swój pomysł,
  4. Narysuj lub stwórz grafikę przedstawiającą projekt – do formularza można załączyć obrazek, który może być np. zdjęciem.
  5. Zgłoś projekt do konkursu.
  6. Poczekaj na wyniki, śledząc informacje na stronie www.euroman.gov.pl.

Do wygrania m.in. tablet i kurs multimedialny do nauki języka angielskiego. Konkurs skierowany jest do kreatywnych, pełnych nowych pomysłów i bogatej wyobraźni – młodych ludzi! Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.euroman.gov.pl/11-14/konkurs/o-konkursie/ .

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »